تاریخ خبر:‌شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - بازدید:‌۵۰۵
نشست تخصصی " روابط آموزش و پژوهش در سازمان صدا و سیما " در دانشکده دین و رسانه

دانشکده دین و رسانه-قم با همکاری اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه برگزار می کند

 

 

دانشکده دین و رسانه ـ قم با همکاری اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه نشست تخصصی « روابط آموزش و پژوهش در سازمان صدا و سیما » را با حضور دکتر حسین رضی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما برگزار می کند.

 

از همه مدیران، اساتید و پژوهشگران دانشکده دین و رسانه و اداره کل پژوهشهای اسلامی رسانه دعوت می شود در نشست فوق حضور به هم رسانند. ضمناً حضور دانشجویان دانشکده در این نشست آزاد است.

 

زمان:  فردا (یکشنبه 2 دی ماه 1397) ساعت 10:30 تا 12

مکان:  آمفی تئاتر دانشکده دین و رسانه ـ قم

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

اکران فیلم های منتخب دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشکده دین و رسانه قم30 دی ماه 1398 آخرین مهلت ثبت نام مراسم ازدواج دانشجویی و هدیه سفر مشهد مقدسجلسه دفاعیه دانشجو مرتضی سامانی رشته تولیدسیمادو لوح افتخار و دو تقدیر در دهمین جشنواره عمار، حاصل تلاش فارغ التحصیلان دانشکده دین و رسانهاطلاعیه برگزاری تریبون آزاد دانشجویی در دانشکده دین ورسانه با عنوان « دانشگاه صدا وسیما ، راهی به سوی استخدام یا ...؟ »اطلاعیه لغو نشست «زنگ تجربه 2» به علت تعطیل رسمی مراکز آموزشی شهر قمبرنامه نمایش فیلم های تولیدی فارغ التحصیلان دانشکده دین و رسانه ـ قم در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطینمدیرعامل «ایتا» در دانشکده دین و رسانه: ما مخالف بستن تلگرام به این نحو بودیم، چرا که بسترهای جایگزین آن آماده نشده بود.حضور امیرعباس ربیعی (دانشجوی دانشکده دین و رسانه ـ قم) با فیلم سینمایی «لباس شخصی» در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجراطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی طرح نویسی برای تلویزیون
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشکده صدا و سیما قم می باشد .